74ACT11240DW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 74ACT11240DW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 74ACT11240DW
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.5V 24SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs25 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 74ACT11240DW Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.5V 24SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36202 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-SOIC Σειρά 74ACT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Τύπος εξόδου 3-State Αλλα ονόματα 296-4187-5
74ACT11240DWE4
74ACT11240DWE4-ND
74ACT11240DWG4
74ACT11240DWG4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
λογική Τύπος Buffer, Inverting Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA Αριθμός μέρους βάσης 74ACT11240