74ACT11240DBRG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 74ACT11240DBRG4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 74ACT11240DBRG4
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.5V 24SSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 74ACT11240DBRG4 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.5V 24SSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4429 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-SSOP Σειρά 74ACT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Τύπος εξόδου 3-State Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Στοιχείων 2 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
λογική Τύπος Buffer, Inverting Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA Αριθμός μέρους βάσης 74ACT11240