4692AB51K01650
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4692AB51K01650 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4692AB51K01650
Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή GK NICU NRS PU V0 DSH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
89 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4692AB51K01650 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 26025 pcs Φύλλο δεδομένων EMI Product Catalog
Κατηγορία RF / IF και RFID Πλάτος 0.252" (6.40mm)
Τύπος Fabric Over Foam Σχήμα D-Shape
Σειρά - Επιμετάλλωση - Πάχος -
Επιμετάλλωση - Θερμοκρασία λειτουργίας -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 16.500" (419.10mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.142" (3.60mm)