4692AB51K01475
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4692AB51K01475 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4692AB51K01475
Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή GK NICU NRS PU V0 DSH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
88 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4692AB51K01475 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 20749 pcs Φύλλο δεδομένων EMI Product Catalog
Κατηγορία RF / IF και RFID Πλάτος 0.252" (6.40mm)
Τύπος Fabric Over Foam Σχήμα D-Shape
Σειρά - Επιμετάλλωση - Πάχος -
Επιμετάλλωση - Θερμοκρασία λειτουργίας -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 14.750" (374.65mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.142" (3.60mm)