Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > VDZT2R2.7B
VDZT2R2.7B
VDZT2R2.7B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VDZT2R2.7B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VDZT2R2.7B
Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 2.7V 100MW VMD3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VDZT2R2.7B Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 2.7V 100MW VMD3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1118561 pcs Φύλλο δεδομένων VDZ10B
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 2.7V
Ανοχή - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή VMD3
Σειρά - Ισχύς - Max 100mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-723
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 2.7V 100mW Surface Mount VMD3