Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > VDZT2R13B
VDZT2R13B
VDZT2R13B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VDZT2R13B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VDZT2R13B
Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 13V 100MW VMD2
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VDZT2R13B Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 13V 100MW VMD2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 657604 pcs Φύλλο δεδομένων VMD2 T2R Taping SpecVDZ13B
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 13V
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή VMD2
Σειρά - Ισχύς - Max 100mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Flat Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 37 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 13V 100mW ±2% Surface Mount VMD2 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 10V