Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > EMI/RFI φίλτρα (LC, RC δίκτυα) > SBSPP1000222MXR
SBSPP1000222MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SBSPP1000222MXR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SBSPP1000222MXR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή SURFACE MOUNT PI FILTER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SBSPP1000222MXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Διαθέσιμη ποσότητα 118954 pcs Φύλλο δεδομένων SBSPP Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 100V
Αξίες C = 2200pF Τύπος Low Pass
Τεχνολογία LC (Pi) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά SBSP Αντίσταση - Κανάλι (Ω) -
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.071" (1.80mm)
φίλτρο Σειρά 3rd Προστασία ESD No
Λεπτομερής περιγραφή LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 2200pF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Ρεύμα 1A
Κέντρο / αποκοπής συχνότητας - εξασθένηση Αξία 37dB @ 100MHz