Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > EMI/RFI φίλτρα (LC, RC δίκτυα) > SBSPP1000222MXB
SBSPP1000222MXB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SBSPP1000222MXB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SBSPP1000222MXB
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή SURFACE MOUNT PI FILTER
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 31647 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SBSPP1000222MXB Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή SURFACE MOUNT PI FILTER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31647 pcs Φύλλο δεδομένων SBSPP Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 100V
Αξίες C = 2200pF Τύπος Low Pass
Τεχνολογία LC (Pi) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Σειρά SBSP Αντίσταση - Κανάλι (Ω) -
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Ύψος 0.071" (1.80mm)
φίλτρο Σειρά 3rd Προστασία ESD No
Λεπτομερής περιγραφή LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 2200pF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Ρεύμα 1A
Κέντρο / αποκοπής συχνότητας - εξασθένηση Αξία 37dB @ 100MHz