Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1206Y2000331KFR
1206Y2000331KFR
1206Y2000331KFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1206Y2000331KFR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1206Y2000331KFR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1206Y2000331KFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 152676 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC High Reliability Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.063" (1.60mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 330pF