Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 1206Y2000331KDR
1206Y2000331KDR
1206Y2000331KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1206Y2000331KDR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1206Y2000331KDR
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 200V X7R 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1206Y2000331KDR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 200V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 192135 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC High Reliability Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.063" (1.60mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 330pF