Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > SSHB10HS-R22027
SSHB10HS-R22027
SSHB10HS-R22027
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SSHB10HS-R22027 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SSHB10HS-R22027
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CMC 2.7MH 2.2A 2LN TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SSHB10HS-R22027 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CMC 2.7MH 2.2A 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92217 pcs Φύλλο δεδομένων SSHB10HS-R22027 SpecNew Products Brochure
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm)
Σειρά SSHB10HS Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin Αλλα ονόματα 399-17107
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 120°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 2.7mH @ 10kHz Ύψος (Max) 0.610" (15.50mm)
Τύπος φίλτρου - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.2A DCR 110 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 110 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 2.2A εγκρίσεις -