Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > SSHB10HS-R04620
SSHB10HS-R04620
SSHB10HS-R04620
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SSHB10HS-R04620 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SSHB10HS-R04620
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CMC 62MH 400MA 2LN TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SSHB10HS-R04620 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CMC 62MH 400MA 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92766 pcs Φύλλο δεδομένων New Products BrochureSSHB10HS-R04620 Spec
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm)
Σειρά SSHB10HS Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin Αλλα ονόματα 399-17098
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 120°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 62mH @ 10kHz Ύψος (Max) 0.610" (15.50mm)
Τύπος φίλτρου - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 62mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2.45 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 2.45 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 400mA εγκρίσεις -