Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C328C162JAG5TA
C328C162JAG5TA
C328C162JAG5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C328C162JAG5TA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C328C162JAG5TA
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5%
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C328C162JAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 322912 pcs Φύλλο δεδομένων Goldmax, C0G 300 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Σειρά Goldmax, 300 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Formed Leads
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm) Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
χωρητικότητα 1600pF εφαρμογές General Purpose