Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C328C162J3G5TA7301
C328C162J3G5TA7301
C328C162J3G5TA7301
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C328C162J3G5TA7301 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C328C162J3G5TA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 698456 pcs Φύλλο δεδομένων Goldmax, C0G 300 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Σειρά Goldmax, 300 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm) Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
χωρητικότητα 1600pF εφαρμογές General Purpose