Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ALS40A333MF063
ALS40A333MF063
ALS40A333MF063
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALS40A333MF063 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALS40A333MF063
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALS40A333MF063 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3692 pcs Φύλλο δεδομένων ALS40,41 SeriesALS40A333MF063 Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.598" Dia x 4.134" H (66.00mm x 105.00mm) Σειρά ALS40
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 21.3A @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 22.2A @ 10kHz