Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ALS31A332NF400
ALS31A332NF400
ALS31A332NF400
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALS31A332NF400 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALS31A332NF400
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALS31A332NF400 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1945 pcs Φύλλο δεδομένων ALS31A332NF400 SpecALS30,31 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.032" Dia (77.00mm) Σειρά ALS31
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 13.4A @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 21.3A @ 10kHz