Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ALF40C182FP400
ALF40C182FP400
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALF40C182FP400 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALF40C182FP400
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALU 1800UF 20% 400V PRESSFIT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALF40C182FP400 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALU 1800UF 20% 400V PRESSFIT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5408 pcs Φύλλο δεδομένων ALF40 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.772" Dia (45.00mm) Σειρά ALF40
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 6.48A @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 12.04A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Press-Fit
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 55 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 82 mOhm @ 100Hz Λεπτομερής περιγραφή 1800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 82 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1800µF εφαρμογές General Purpose