Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ALF40C153DD040
ALF40C153DD040
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALF40C153DD040 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALF40C153DD040
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALU 15000UF 20% 40V PRESSFIT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALF40C153DD040 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALU 15000UF 20% 40V PRESSFIT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14281 pcs Φύλλο δεδομένων ALF40 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 40V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm) Σειρά ALF40
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.18A @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.53A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Press-Fit
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 87 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 100 mOhm @ 100Hz Λεπτομερής περιγραφή 15000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 100 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 15000µF εφαρμογές General Purpose