ASADHSADH26K152
ASADHSADH26K152
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ASADHSADH26K152 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ASADHSADH26K152
Κατασκευαστής JST
Περιγραφή JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 6"
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ASADHSADH26K152 Κατασκευαστής JST
Περιγραφή JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 165953 pcs Φύλλο δεδομένων ASADHSADH26K152 Drawing
Κατηγορία Καλώδιο συγκροτήσεις Gauge Wire 26 AWG
Σειρά ADH Αλλα ονόματα 455-3260
Αριθμός αγωγοί 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 6.00" (152.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 6.00" (152.40mm)