ASACHSACH28W305
ASACHSACH28W305
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ASACHSACH28W305 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ASACHSACH28W305
Κατασκευαστής JST
Περιγραφή JUMPER SACH-003G-P0.2 X2 12"
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ASACHSACH28W305 Κατασκευαστής JST
Περιγραφή JUMPER SACH-003G-P0.2 X2 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 151541 pcs Φύλλο δεδομένων ASACHSACH28W305 Drawing
Κατηγορία Καλώδιο συγκροτήσεις Gauge Wire 28 AWG
Σειρά ACH Αλλα ονόματα 455-3071
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός αγωγοί 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 12.0" (304.8mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm) Επικοινωνία Τέλος Πάχος -