Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Πίνακας δεικτών, πιλότος φώτα > APD199DN-R-240V
APD199DN-R-240V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APD199DN-R-240V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APD199DN-R-240V
Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή PB PILOT LIGHT 30MM
Product parameter
Αριθμός μέρος APD199DN-R-240V Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή PB PILOT LIGHT 30MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3987 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak -
Τάση 240V Οπτική γωνία -
Τύπος LED Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά TWTD Ακροαματικότητα AC
Σχήμα κοπής πλαισίου Round Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 1.18" (30.0mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator 240V Round with Domed Top Screw Terminal