Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Πίνακας δεικτών, πιλότος φώτα > APD199DN-R-120V
APD199DN-R-120V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APD199DN-R-120V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APD199DN-R-120V
Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή PB PILOT LIGHT 30MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APD199DN-R-120V Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή PB PILOT LIGHT 30MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5974 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak -
Τάση 120V Οπτική γωνία -
Τύπος LED Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά TWTD Ακροαματικότητα AC
Σχήμα κοπής πλαισίου Round Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 1.18" (30.0mm)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση -
Διαφάνεια φακού - Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top
φακός χρώμα Red Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χρώμα λάμπας - Προστασία Ingress IP65, NEMA 4X, 13
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator 120V Round with Domed Top Screw Terminal