Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδιο συγκροτήσεις > Ορθογώνια καλώδιο συνελεύσεις > M50-9112042
M50-9112042
M50-9112042
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M50-9112042 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M50-9112042
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 20+20 IDC SKT TO SKT 300 LONG
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M50-9112042 Κατασκευαστής Harwin
Κατηγορία Καλώδιο συγκροτήσεις Χρήση -
θωράκιση Unshielded Σειρά Archer M50
Pitch - Σύνδεσμος 0.050" (1.27mm) Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Αλλα ονόματα 952-2866
M50-9112042-ND
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 40 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Μήκος 0.984' (300.00mm, 11.81")
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.984' (300.00mm, 11.81") Επικοινωνία Τέλος Πάχος -