Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs - ενότητες > M5010014F
M5010014F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M5010014F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M5010014F
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή MODULE POWER 100A 1000V SCR CC
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 610 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M5010014F Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή MODULE POWER 100A 1000V SCR CC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 1kV
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 3V Δομή Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs, 2 Diodes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1kV Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1) Chassis Mount Module Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1500A @ 60Hz
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA