M50-3301042
M50-3301042
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M50-3301042 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M50-3301042
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.27 IDC SOCKET 20 POSN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs34 pcs68 pcs102 pcs
272 pcs510 pcs1020 pcs2516 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M50-3301042 Κατασκευαστής Harwin
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος σύρματος Ribbon Cable
Gauge Wire 30 AWG Σειρά Archer M50
σειρά Απόσταση 0.050" (1.27mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 952-2562
M50-3301042-ND
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Feed Through στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 30 AWG Επικοινωνία Τύπος Female Socket