M50-3300542
M50-3300542
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M50-3300542 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M50-3300542
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.27 IDC SOCKET 10 POSN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs54 pcs108 pcs
270 pcs540 pcs1026 pcs2538 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M50-3300542 Κατασκευαστής Harwin
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος σύρματος Ribbon Cable
Gauge Wire 30 AWG Σειρά Archer M50
σειρά Απόσταση 0.050" (1.27mm) Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 952-2561
M50-3300542-ND
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Feed Through στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 30 AWG Επικοινωνία Τύπος Female Socket