M50-3000945
M50-3000945
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M50-3000945 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M50-3000945
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 1.27MM T/H AU 18POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1029 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M50-3000945 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 1.27MM T/H AU 18POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
Σειρά Archer M50 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5.4mm, 6.08mm, 9.37mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA6T), Nylon 6T Ύψος μόνωσης 0.173" (4.40mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.094" (2.40mm)