M50-3000745
M50-3000745
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M50-3000745 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M50-3000745
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 1.27MM T/H AU 14POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs62 pcs124 pcs558 pcs
1054 pcs5022 pcs10044 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M50-3000745 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 1.27MM T/H AU 14POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
Σειρά Archer M50 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 952-1990
M503000745
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 14 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5.4mm, 6.08mm, 9.37mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.173" (4.40mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 14 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.094" (2.40mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -