Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > V511DB40
V511DB40
V511DB40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά V511DB40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος V511DB40
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 820V 40KA BLADE ENCASED
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος V511DB40 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 820V 40KA BLADE ENCASED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2693 pcs Φύλλο δεδομένων DA, DB Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 820V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 738V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 902V
Σειρά DB Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Blade Type, Encased Αλλα ονόματα F3750
V511DB40-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 675V Μέγιστη AC Volts 510V
Ενέργεια 700J Λεπτομερής περιγραφή 820V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Blade Type, Encased
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2500pF @ 1MHz