Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > V511BA60
V511BA60
V511BA60
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά V511BA60 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος V511BA60
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 820V 70KA CHASSIS
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 996 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος V511BA60 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 820V 70KA CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 996 pcs Φύλλο δεδομένων BA, BB Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 820V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 738V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 902V
Σειρά BA Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Encased Disc Αλλα ονόματα F4096
V511BA60-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 675V Μέγιστη AC Volts 510V
Ενέργεια 1800J Λεπτομερής περιγραφή 820V 70kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 70kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 5000pF @ 1MHz