Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > V10P140P
V10P140P
V10P140P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά V10P140P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος V10P140P
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος V10P140P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 181752 pcs Φύλλο δεδομένων UltraMOV® Varistor Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V
Σειρά UltraMOV™ Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 180V
Μέγιστη AC Volts 140V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 27.5J
Λεπτομερής περιγραφή 220V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 400pF @ 1MHz