V10P130AUTO2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά V10P130AUTO2T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Hamlin / Littelfuse |
| Περιγραφή | RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | V10P130AUTO2T | Κατασκευαστής | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 230930 pcs | Φύλλο δεδομένων | AUMOV® Varistor Series Datasheet |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Σειρά | * |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 10 Weeks |
| Λεπτομερής περιγραφή | Varistor Circuit |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
V10P14PL1T7 - Κατασκευαστές:
VARISTOR 22V 2KA DISC 10MM - Σε απόθεμα:
214129
- Μέρος#:
V10P10HM3/86A - Κατασκευαστές:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Περιγραφή:
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A - Σε απόθεμα:
V10P12HM3_A/H - Κατασκευαστές:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Περιγραφή:
DIODE GEN PURP 120V 10A TO277A - Σε απόθεμα:
V10P130AUTO - Κατασκευαστές: