Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ηλεκτρικές, εξειδικευμένα ασφάλειες > 0KLC080.V
0KLC080.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0KLC080.V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0KLC080.V
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0KLC080.V Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1627 pcs Φύλλο δεδομένων POWR-GARD® Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.000" Dia x 2.874" L (25.40mm x 73.00mm) Σειρά POWR-GARD® KLC
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα KLC 80
KLC080
KLC080.V
KLC80
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 80A