Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ηλεκτρικές, εξειδικευμένα ασφάλειες > 0KLC050.T
0KLC050.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0KLC050.T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0KLC050.T
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 50A 600VAC CYLINDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0KLC050.T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 50A 600VAC CYLINDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1770 pcs Φύλλο δεδομένων POWR-GARD® Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 2.752" L (20.60mm x 69.90mm) Σειρά POWR-GARD® KLC
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα KLC 50
KLC050
KLC050.T
KLC50
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 50A