Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδια, σύρματα > Μονού αγωγού καλωδίων (καλώδιο Hook-Up) > C2015A.21.06
C2015A.21.06
C2015A.21.06
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C2015A.21.06 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C2015A.21.06
Κατασκευαστής General Cable
Περιγραφή HOOK-UP STRND 24AWG GREEN 1000'
Product parameter
Αριθμός μέρος C2015A.21.06 Κατασκευαστής General Cable
Διαθέσιμη ποσότητα 1009 pcs Φύλλο δεδομένων General Cable Wire & Cable Catalog
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα Gauge Wire 24 AWG
Τάση 300V Σειρά 2015A