Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδια, σύρματα > Μονού αγωγού καλωδίων (καλώδιο Hook-Up) > C2015A.12.10
C2015A.12.10
C2015A.12.10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C2015A.12.10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C2015A.12.10
Κατασκευαστής General Cable
Περιγραφή HOOK-UP STRND 24AWG GRAY 100'
Product parameter
Αριθμός μέρος C2015A.12.10 Κατασκευαστής General Cable
Διαθέσιμη ποσότητα 7389 pcs Φύλλο δεδομένων General Cable Wire & Cable Catalog
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα Gauge Wire 24 AWG
Τάση 300V Σειρά 2015A