Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδια, σύρματα > Μονού αγωγού καλωδίων (καλώδιο Hook-Up) > C2003A.11.19
C2003A.11.19
C2003A.11.19
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C2003A.11.19 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C2003A.11.19
Κατασκευαστής General Cable
Περιγραφή HOOK-UP SOLID 24AWG VIOLET 50'
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C2003A.11.19 Κατασκευαστής General Cable
Διαθέσιμη ποσότητα 14377 pcs Φύλλο δεδομένων General Cable Wire & Cable Catalog
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα Gauge Wire 24 AWG
Τάση 300V Σειρά 2003A