Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδια, σύρματα > Μονού αγωγού καλωδίων (καλώδιο Hook-Up) > C2003A.11.06
C2003A.11.06
C2003A.11.06
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C2003A.11.06 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C2003A.11.06
Κατασκευαστής General Cable
Περιγραφή HOOK-UP SOLID 24AWG 300V GRN 50'
Product parameter
Αριθμός μέρος C2003A.11.06 Κατασκευαστής General Cable
Περιγραφή HOOK-UP SOLID 24AWG 300V GRN 50' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12709 pcs Φύλλο δεδομένων General Cable Wire & Cable Catalog
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα Gauge Wire 24 AWG
Τάση 300V Σειρά 2003A