Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LED χαρακτήρα και αριθμητικό > EADCD054RA2
EADCD054RA2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EADCD054RA2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EADCD054RA2
Κατασκευαστής Everlight Electronics
Περιγραφή THRU-HOLE 16-SEGMENT RED
(σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EADCD054RA2 Κατασκευαστής Everlight Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 51046 pcs Φύλλο δεδομένων EADCD054RA2
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 632nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.835" H x 0.988" W x 0.303" D (21.20mm x 25.10mm x 7.70mm)
Σειρά - Έκλυση ενέργειας (Max) 60mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 18-DIP (0.600", 15.24mm)
Αλλα ονόματα D103000394 Αριθμός χαρακτήρων 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 12.5mcd
οθόνη Τύπος 14-Segment, Alphanumeric Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.54" (13.72mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Red 14-Segment, Alphanumeric 2 Character Common Anode 2V 20mA 0.835" H x 0.988" W x 0.303" D (21.20mm x 25.10mm x 7.70mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm) Τρέχουσες - Test 20mA