Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LED χαρακτήρα και αριθμητικό > EADCD040GA4
EADCD040GA4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EADCD040GA4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EADCD040GA4
Κατασκευαστής Everlight Electronics
Περιγραφή THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
75 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EADCD040GA4 Κατασκευαστής Everlight Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 78470 pcs Φύλλο δεδομένων EADCD040GA4
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 575nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" H x 0.795" W x 0.276" D (16.00mm x 20.20mm x 7.00mm)
Σειρά - Έκλυση ενέργειας (Max) 60mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP (0.600", 15.24mm)
Αριθμός χαρακτήρων 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 3.2mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant οθόνη Τύπος 7-Segment
Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.40" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 2 Character Common Anode 2V 20mA 0.630" H x 0.795" W x 0.276" D (16.00mm x 20.20mm x 7.00mm) 16-DIP (0.600", 15.24mm)
Τρέχουσες - Test 20mA κοινή Pin Common Anode