CTCS1520B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CTCS1520B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CTCS1520B
Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή SELF LOCKING TIE: PVC OVER 316 S
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CTCS1520B Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 25663 pcs Φύλλο δεδομένων Fiber, Wire, Cable CatalogCTCS Series Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Wire / Cable Tie Τύπος Standard, Locking
Πλάτος 0.311" (7.90mm) Αντοχή σε εφελκυσμό 250 lbs (113.40 kg)
Σειρά CTCS Συσκευασία 100 per Pkg
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Stainless Steel 316, PVC Coated Μήκος - Κατά προσέγγιση 20.50"
Μήκος - Πραγματικό 1.706' (520.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά PVC Coated Λεπτομερής περιγραφή Standard, Locking Black 3.94" (100.00mm) 0.311" (7.90mm) 250 lbs (113.40 kg) 1.706' (520.00mm)
Χρώμα Black Bundle Διάμετρος 3.94" (100.00mm)