CTCS0150B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CTCS0150B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CTCS0150B
Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή SELF LOCKING TIE: PVC OVER 316 S
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CTCS0150B Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 85122 pcs Φύλλο δεδομένων Fiber, Wire, Cable CatalogCTCS Series Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Wire / Cable Tie Τύπος Standard, Locking
Πλάτος 0.181" (4.60mm) Αντοχή σε εφελκυσμό 100 lbs (45.36 kg)
Σειρά CTCS Συσκευασία 100 per Pkg
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Stainless Steel 316, PVC Coated Μήκος - Κατά προσέγγιση 6.00"
Μήκος - Πραγματικό 0.492' (150.00mm, 5.91") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά PVC Coated Λεπτομερής περιγραφή Standard, Locking Black 1.18" (30.00mm) 0.181" (4.60mm) 100 lbs (45.36 kg) 0.492' (150.00mm, 5.91")
Χρώμα Black Bundle Διάμετρος 1.18" (30.00mm)