Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > VDRS05C275AGE
VDRS05C275AGE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VDRS05C275AGE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VDRS05C275AGE
Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή VDR ST 05D 0400A 275V SLF16 AMMO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VDRS05C275AGE Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή VDR ST 05D 0400A 275V SLF16 AMMO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 234604 pcs Φύλλο δεδομένων VDRS_xyE, ByE Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 430V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 387V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 473V
Σειρά VDRS Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Μέγιστη Volts DC 350V
Μέγιστη AC Volts 275V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Ενέργεια 12J Λεπτομερής περιγραφή 430V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 55pF @ 1kHz