Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82466G472M
B82466G472M
B82466G472M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82466G472M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82466G472M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 600MA 350 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος B82466G472M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 600MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4698 pcs Φύλλο δεδομένων B82466G0 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm) θωράκιση Shielded