Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82466G272M
B82466G272M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82466G272M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82466G272M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 720MA 245 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος B82466G272M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 720MA 245 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5360 pcs Φύλλο δεδομένων B82466G0 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm) θωράκιση Shielded
Σειρά B82466G0 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 495-4072-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Shielded Wirewound Inductor 720mA 245 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 245 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 720mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 760mA