Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82464G4682M000
B82464G4682M000
B82464G4682M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82464G4682M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82464G4682M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 4.3A 20 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs1500 pcs3750 pcs5250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82464G4682M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 4.3A 20 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67257 pcs Φύλλο δεδομένων B82464G4
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά B82464G4 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 495-1808-2
B82464G4682M
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 28MHz
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 4.3A 20 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 20 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.3A Τρέχουσες - Κορεσμός 4.6A