Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82464G4472M000
B82464G4472M000
B82464G4472M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82464G4472M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82464G4472M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 4.9A 15 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82464G4472M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 4.9A 15 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62109 pcs Φύλλο δεδομένων B82464G4
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά B82464G4 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 495-1805-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 37MHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 4.9A 15 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 15 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.9A Τρέχουσες - Κορεσμός 5.2A