Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82141A1223K009
B82141A1223K009
B82141A1223K009
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82141A1223K009 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82141A1223K009
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 22UH 335MA 900 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82141A1223K009 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 22UH 335MA 900 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 353410 pcs Φύλλο δεδομένων B82141A, B Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SBC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 55 @ 2.52MHz Συσκευασία Tape & Box (TB)