Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82141A1222K000
B82141A1222K000
B82141A1222K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82141A1222K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82141A1222K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 630MA 250 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82141A1222K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 630MA 250 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 378694 pcs Φύλλο δεδομένων B82141A, B Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SBC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 7.96MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)