Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B78148E1471M009
B78148E1471M009
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B78148E1471M009 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B78148E1471M009
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 470NH 5A 27 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B78148E1471M009 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 470NH 5A 27 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 350889 pcs Φύλλο δεδομένων B78108E, B78148E Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά BC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 1MHz Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα B78148E1471M 9
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 470nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 400MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 470nH Unshielded Wirewound Inductor 5A 27 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 27 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 8.5A